Contact | Eurosupply Hoogwerkers B.V.

Eurosupply Hoogwerksystemen B.V.
Oostelijke Randweg 16
4782 PZ   MOERDIJK
Havennr. M049
Nederland 

KvK nummer: 20085563
IBAN: NL72INGB0669985775
BIC: INGBNL2A
BTW: NL8059.02.302.B01

T: +31 (0)168 329331

T: +31 (0)168 745150 (Verhuur)
F: +31 (0)168 327730
E: info@eurosupply.net

 

Daan van de Poel

Daan van de Poel

Sales
Commercieel Verkoop
Mobiel: 06-53347447
@: daan@eurosupply.net

Louise Graumans

Louise Graumans

Commercieel binnendienst
Telefoon: 0168-329331
@: louise@eurosupply.net

Caroline van de Poel

Administratie
Telefoon: 0168-329331 
@:administratie@eurosupply.net

Bennet van Kriekingen

Bennet van Kriekingen

Hoofd verhuur
Inhuren van Hoogwerkers
Mobiel: 06-12966816
@: bennet@hws.nl 

Michiel Smits

Michiel Smits

Service Coördinator
Werkplaats
Telefoon: 0168-329331
@: td@eurosupply.net

 Eline Breems

Eline Breems

Opleidingen
Commercieel Trainingen
Telefoon: 0168-329331
@: opleidingen@eurosupply.net

Anton de Vries

Anton de Vries

Onderdelen
Commercieel Parts
Telefoon: 0168-329331
@: parts@eurosupply.net

Anton Sulkers

Anton Sulkers

Onderdelen
Commercieel Parts
Telefoon: 0168-329331
@: parts@eurosupply.net

Lizzy van Loon

Lizzy van Loon

Verkoop Binnendienst
Administratie TD
Telefoon: 0168-329331
@: Service@eurosupply.net

 

 

“De laatste jaren is onze samenwerking geïntensiveerd. Wij kiezen voor de prettige samenwerking en de kwaliteit van het materieel en organisatie. Een bedrijf dat altijd in ontwikkeling is. Zaken doen op basis van vertrouwen zit diep in de wortels van Eurosupply.”
Nick van Zwieteren en Hans van Zwieteren, MSR verhuur uit Ridderkerk