Contact | Eurosupply Hoogwerkers B.V.

Eurosupply Hoogwerksystemen B.V.
Oostelijke Randweg 16
4782 PZ   MOERDIJK
Havennr. M049
Nederland 

KvK nummer: 20085563
IBAN: NL72INGB0669985775
BIC: INGBNL2A
BTW:  NL805433168B01

T: +31 (0)168 329331

T: +31 (0)168 745150 (Verhuur)
F: +31 (0)168 327730
E: info@eurosupply.net

 

Daan van de Poel

Daan van de Poel

Sales
Commercieel Verkoop
Mobiel: 06-53347447
@: daan@eurosupply.net

Louise Graumans

Louise Graumans

Commercieel binnendienst
Telefoon: 0168-329331
@: louise@eurosupply.net

Caroline van de Poel

Administratie
Telefoon: 0168-329331 
@:administratie@eurosupply.net

Bennet van Kriekingen

Bennet van Kriekingen

Hoofd verhuur
Inhuren van Hoogwerkers
Mobiel: 06-12966816
@: bennet@hws.nl 

Michiel Smits

Michiel Smits

Service Coördinator
Werkplaats
Telefoon: 0168-329331
@: td@eurosupply.net

 Eline Breems

Eline Breems

Opleidingen
Commercieel Trainingen
Telefoon: 0168-329331
@: opleidingen@eurosupply.net

Anton de Vries

Anton de Vries

Onderdelen
Commercieel Parts
Telefoon: 0168-329331
@: parts@eurosupply.net

Anton Sulkers

Anton Sulkers

Onderdelen
Commercieel Parts
Telefoon: 0168-329331
@: parts@eurosupply.net

Lizzy van Loon

Lizzy van Loon

Verkoop Binnendienst
Administratie TD
Telefoon: 0168-329331
@: Service@eurosupply.net

 

 

“We zijn blij verrast met de maatwerkoplossing die ons veel tijd scheelt. Voorheen duurde een inspectie 3 dagen (aluminium steigers). Met het gebruik van deze compacte machine (hij kon precies langs de bar naar binnen) is de bedrijfssluiting tot slechts 1 dag beperkt gebleven.”
Robert van den Berge, Klimhal Yellowstone